Жінки

Жіноче політичне лідерство в об’єднаних територіальних громадах

Egalite International із радістю оголошує про започаткування проекту “Створення мережі жіночого політичного лідерства у Київській та Черкаській областях України для посилення участі жінок у місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах”.

Проект має привести до зменшення стрімкого скорочення участі жінок в керівних органах об’єднаних територіальних громад у процесі децентралізації в Україні, і планує об’єднати 100 жінок, зацікавлених у політичній діяльності на місцевому рівні, та забезпечити їм комунікацію та платформу колег.

Поряд з цим проект покращить потенціал жінок щодо основ ефективної політичної діяльності на державних посадах, ефективні стратегії обміну даними, комунікації та інформації, вмотивує місцеві громади та самих жінок до участі у виборах у якості кандидатів на відповідальні посади та створить сприятливі умови для політичної діяльності жінок у обраних об’єднаних територіальних громадах .

Команда проекту вважає, що ці заходи сприятимуть вирівнюванню політичної участі чоловіків та жінок, відкриють нові можливості для жінок і створять ефективний та стійкий інструмент для майбутніх політичних лідерів серед жінок.

Жіноче політичне лідерство більше відповідатиме на потреби громадян, здатне більш ефективно посилювати співпрацю між різними суб’єктами, такими як політичні партії, бізнес та громади, підтримувати бідне населення та сприяти визначенню пріоритетів у питаннях розвитку.

Проект спрямований на взаємодію з іншими ініціативами, пов’язаними з жінками, підтримкою проектів у межах підтримки Цілей сталого розвитку та програмами розвитку в Україні та світі.

Egalite International запрошує жінок з неурядових організацій, експертів та активістів встановити контакти та підтримувати спілкування з нами. Ви можете зв’язатися з нами тут або залишити нам електронний лист на office@egaliteint.org з темою «Політичне лідерство жінок». Ми цінуємо думки експертів, публікації гостей, будь-які запитання чи коментарі від вас.

Проект реалізується завдяки підтримці Канадського фонду місцевих ініціатив в Україні.

2 коментарі

  • Тетяна

    Вітаю! Я є членом ГО, але діяльність нашої організації сьогодні, скажімо, не надто активна. Ті питання, які цікавлять мене: правове і громадянське просвітництво в громаді, підтримка талановитих дітей і молоді та багатодітних жінок – створення вільного простору для проведення евентів, презентацій, виставок, ярмарків, консультацій, зборів активних громадян, створення коворкінг-центру нашою організацією не просуваються. Оскільки вважаю ці питання важливими і маю пітвердження так вважати, то продумую створення власної ГО, яка б і зайнялась організацією Вільного простору і заходів у ньому, наданням допомоги і підтримки молоді та жінкам. Чи може анонсований вами проект “Створення мережі жіночого політичного лідерства…” допомогти у реалізації мого задуму? Чи можна через ваш проект отримувати методичну підтримку, у вигляді кураторства чи якимось іншим способом отримувати відповіді і поради на питання, що виникатимуть у ході створення вільного простору? Дякую.

  • Оксана

    Я хочу стати частиною цієї команди. Маю амбіції, хочу розвивати та працювати на благо громади. За плечима невеликий досвід в громадському секторі на посаді голови ГО СЕЛО ДЛЯ ЛЮДЕЙ. Планую спробувати себе на місцевих виборах 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *