Тендер № 022-2021-EUnlocking – Потрібен спеціаліст оцінки ефективності інструментів проекту

ГО «Егаліте Інтернейшнл», головний реалізатор проекту EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні (проект Євросоюзу), шукає експертів для проведення оцінки ефективності роботи лабораторій та ЕкоХабів проекту EUnlocking.

 1. Довідкова інформація

Проект «Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців у Молдові та Україні» допомагає розвивати потенціал соціального підприємництва молодих людей у Молдові та Україні шляхом створення сприятливої екосистеми для соціальних підприємств, а також шляхом надихання та підтримки більшої кількості молодих соціальних підприємців у розвитку і підтримувати свої інноваційні рішення для сприяння  соціальному залученню та екологічній стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом у рамках програми EU4Youth. Проект реалізовуватиметься консорціумом, до складу якого входять такі організації: Інститут Густава Штреземанна (GSI), Німеччина – лідер, Pro NGO! (Німеччина), AXA Management Consulting (Молдова), ECO-RAZENI Association (Молдова), CONTACT (Молдова), Егаліте Інтернейшнл (Україна) за 30 місяців, починаючи з 1 лютого 2020 року.

Егаліте Інтернейшнл відповідає за виконання проекту в Україні. Таким чином, Егаліте Інтернейшнл шукає експертів для проведення правового дослідження проекту EUnlocking. Планується контрактувати декілька експертів.

 1. Цілі і завдання тендеру

Метою дослідження є проведення оцінки ефективності роботи лабораторій та ЕкоХабів проекту EUnlocking.

Завдання:

 • Описати інструменти, які використовувались Лабораторіями та ЕкоХабами
 • Оцінити рівень ефективності використаних інструментів в розрізі бенефіціарів та впливу на їх діяльність.
 • Надати рекомендації щодо подальшого використання зазначених інструментів. 
 1. Обсяг робіт
 • Провести документальний аналіз звітів лабораторій соціального підприємництва та еко хабів, презентацій, звітів про заходи та зворотного зв’язку.
 • Провести 6 інтерв’ю з керівниками лабораторій соціального підприємництва та еко хабів щодо їхньої думки про ефективність застосовуваних інструментів і подальшого розвитку соціального підприємництва в регіонах їх діяльності.
 • Надати рекомендації щодо використання вивчених інструментів в майбутньому їхнього коригування та підвищення ефективності в майбутньому. 
 1. Строки виконання робіт 
Завдання/результати Орієнтовний термін виконання
1 Оголошення тендеру 1 травня  2022 р.
2 Вибір постачальника 31 травня 2022 р.
3 Драфт звіту 30 червня 2022 р.
4 Фінальний варіант звіту 15 липня 2022 р.

 

 1. Процес і критерії вибору постачальника

Пропозиція повинна (І) чітко визначити необхідні послуги та розділити діяльність відповідно до напрямків роботи, перерахованих вище; (ІІ) опишіть, як компанія взаємодіє зі своїми клієнтами: яких процесів вони дотримуються та вимоги щодо часових рамок, тарифів, запитів, підписання та платежів; (ІІІ) надати стандартну пропозицію (завантажте за посиланням); та (ІV) надати посилання на портфоліо

Отримані пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:

 1. Профіль і досвід компанії 40%
 2. Професійна спроможність та досвід спеціалістів присвоєно 40%

в. Доступність і близькість  підтримки 10%

 1. Ціноутворення 10%

Кінцевий термін подання – 25 травня 2022 р. Будь-які запитання слід надсилати на адресу: office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. Усі пропозиції слід надсилати на адресу office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. У темі листа вкажіть «Пропозиція щодо тендеру з проведення ситуаційного дослідження».

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *