Тендер № 019-2021-EUnlocking – пошук послуг перекладу

ГО «Егаліте Інтернейшнл», головний реалізатор проекту EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні (проект Євросоюзу), шукає агенції для синхронного перекладу проектних матеріалів.

Умови співробітництва:

Переклад українська-англійська

Переклад англійська-українська

Можливості надати послуги перекладу з української на румунську не є визначаючим фактором, але є перевагою для прийняття рішення.

Всі переклади мають відповідати вимогам Європейського Союзу щодо перекладів і стилю англомовних текстів (буде надано переможцям).

Ми приймаємо заявки у за зазначеною формою, а також з портфоліо перекладів та ціновою пропозицією за адресою office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru з темою повідомлення «Тендер на закупівлю послуг з перекладу проекту EUnlocking”.

Проект планує контрактувати декілька агенцій з перекладу.  Умови роботи і надання послуг будуть визначатися окремо за потребою згідно з планом  заходів і окремо заходом від менеджменту проекту. 

Заявки приймаються до 25 грудня 2021 року.

Щоб подати стандартну пропозицію, завантажте за посиланням

Проект допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові і Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth. Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією AXA Management Consulting (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та асоціацією «Pro NGO!»  (Німеччина).

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *