Тендер № 018-2021-EUnlocking – Пошук спікерів для практичного форуму для соціальних підприємців

ГО «Егаліте Інтернейшнл», головний реалізатор проекту EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні (проект Євросоюзу), Шукаємо спікерів для практичного форуму для соціальних підприємців  

  1. Довідкова інформація

Проект «Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців у Молдові та Україні» допомагає розвивати потенціал соціального підприємництва молодих людей у Молдові та Україні шляхом створення сприятливої екосистеми для соціальних підприємств, а також шляхом надихання та підтримки більшої кількості молодих соціальних підприємців у розвитку і підтримувати свої інноваційні рішення для сприяння  соціальному залученню та екологічній стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом у рамках програми EU4Youth. Проект реалізовуватиметься консорціумом, до складу якого входять такі організації: Інститут Густава Штреземанна (GSI), Німеччина – лідер, Pro NGO! (Німеччина), AXA Management Consulting (Молдова), ECO-RAZENI Association (Молдова), CONTACT (Молдова), Егаліте Інтернейшнл (Україна) за 30 місяців, починаючи з 1 лютого 2020 року.

Егаліте Інтернейшнл відповідає за виконання проекту в Україні. Таким чином, Егаліте Інтернейшнл шукає експертів та консультантів для надання послуг соціальним підприємцям в межах проекту EUnlocking. Планується контрактувати декілька фахівців.

  1. Цілі і завдання тендеру

Метою тендеру є забезпечення проведення форуму з практичних питань соціального підприємництва.

Завданням тендеру є пошук фахівців з бухгалтерського та податкового обліку, які зможуть надати практичні консультації соціальним підприємствам, які працюють на базі ФОП,ТОВ або громадської організації.

  1. Обсяг робіт
  • Підготовка презентацій та демонстрацій практичних аспектів ведення бухгалтерського обліку та оподаткування.
  • Проведення відповідних сесій для соціальних підприємців протягом 2 днів 21 та 22 грудня 2021 року
  1. Строки виконання робіт 
Завдання/результати Орієнтовний термін виконання
1 Оголошення тендеру 1 листопада 2021 р.
2 Вибір постачальників 30 листопада 2021 р.
3 Проведення сесій 21-22 грудня 2021 р.
4 Надання звіту 30 грудня 2021 р.
  1. Процес і критерії вибору постачальника

Пропозиція повинна (І) чітко визначити необхідні послуги та розділити діяльність відповідно до напрямків роботи, перерахованих вище; (ІІ) опишіть, як компанія взаємодіє зі своїми клієнтами: яких процесів вони дотримуються та вимоги щодо часових рамок, тарифів, запитів, підписання та платежів; (ІІІ) надати стандартну пропозицію (завантажте за посиланням); та (ІV) надати посилання на портфоліо або резюме.

Отримані пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:

  1. Профіль і досвід компанії 40%
  2. Професійна спроможність та досвід спеціалістів присвоєно 40%

в. Доступність і близькість  підтримки 10%

  1. Ціноутворення 10%

Кінцевий термін подання – 25 листопада 2021 р. Будь-які запитання слід надсилати на адресу: office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. Усі пропозиції слід надсилати на адресу office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. У темі листа вкажіть «Пропозиція щодо спікерства на практичному форумі».

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *