Тендер № 003-2020-EUnlocking – услуги перекладу

ГО «Егаліте Інтернейшнл», головний реалізатор проекту EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні (проект Євросоюзу), шукає агенції перекладів для перекладу проектних матеріалів.

Умови співробітництва:

Переклад українська-англійська

Переклад англійська-українська

Можливості надати послуги перекладу з української на румунську не є визначаючим фактором, але є перевагою для прийняття рішення.

Всі переклади мають відповідати вимогам Європейського Союзу щодо перекладів і стилю англомовних текстів (буде надано переможцям).

ГО «Егаліте Інтернейшнл» планує обрати 2 (дві) агенції для подальшої співпраці протягом 2020-2022 рр.

Ми приймаємо заявки у за зазначеною формою, а також з портфоліо перекладів та ціновою пропозицією за адресою office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru з темою повідомлення «Тендер на закупівлю послуг з перекладу текстів проекту EUnlocking”.

Заявки приймаються до 30 березня 2020 року.

Документи на участь у тендері ви можете отримати за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1JcnC4yeDp28DxTQ24OYf7o8FvOfskve5?usp=share_link

Проект допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові і Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth. Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією AXA Management Consulting (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та асоціацією «Pro NGO!»  (Німеччина).

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *