Зроби своє медіа спроможним та сучасним! Програма розвитку регіональних ЗМІ України

Як регіональному ЗМІ заробляти під час війни? Як налагодити ефективну та сталу комунікацію з донорами та спонсорами? Як визначити та скористатися сильними сторонами медіа в межах наявних ресурсів?

ГО Егаліте Інтернешнл оголошує конкурс серед регіональних українських ЗМІ в рамках реалізації проекту “Партнерство локальних медіа в Україні / Східний діалог Україна” за фінансування МЗС Німеччини. 

Протягом чотирьох місяців обрані за результатами конкурсу ЗМІ отримають:

– тренінги, навчання та менторство (професійний супровід) з фінансової стабільності, навички роботи з грантовими можливостями, досвід написання грантових заявок-переможниць;

– аудит кібербезпеки та пошукової оптимізації (SEO) веб-сайтів;

– поглиблені знання з навичок розслідувань, OSINT та факт-чекінгу;

– актуальні знання про сучасні стандарти етики, прозорості, конфлікт-чутливості та те, що робить ваше ЗМІ сучасним та привабливим для донорів і спонсорів;

– консультації з фінансової стабільності, збереження колективів та створення привабливих умов праці.

Програма передбачає участь у 7 навчальних заходах (не частіше одного тренінгу на два тижні), щотижневий супровід менторів та допомогу в написанні грантових заявок. Заявки приймаються до 19.09.2022, сама програма розпочинається з 26 вересня та триватиме до 31.12.22.

Для участі в програмі заповни просту форму та відкрий нові можливості для себе і своєї редакції. Кількість учасників від однієї редакції не обмежена, проте кожен учасник має заповнити форму заявки.

Програми тренінгів та коучингу будуть надіслані тільки зареєстрованим кандидатам після розгляду заявок проектною командою.

З додаткових питань – пишіть на office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru

Проект “Партнерство локальних медіа в Україні / Східний Діалог Україна” покликаний допомогти журналістам і ЗМІ забезпечувати чесне, прозоре та об’єктивне висвітлення подій через конструктивну комунікацію між зацікавленими сторонами: експертами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина та реалізується «Pro NGO! e.V» (Німеччина) та «Egalite International» (Україна).

Метки: нет меток

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *