Тендер № 021-2021-EUnlocking – Шукаємо послуги ситуаційного дослідження

ГО «Егаліте Інтернейшнл», головний реалізатор проекту EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні (проект Євросоюзу), шукає експертів для проведення ситуаційного дослідження стану соціального підприємництва в Україні.

 1. Довідкова інформація

Проект «Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців у Молдові та Україні» допомагає розвивати потенціал соціального підприємництва молодих людей у Молдові та Україні шляхом створення сприятливої екосистеми для соціальних підприємств, а також шляхом надихання та підтримки більшої кількості молодих соціальних підприємців у розвитку і підтримувати свої інноваційні рішення для сприяння  соціальному залученню та екологічній стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом у рамках програми EU4Youth. Проект реалізовуватиметься консорціумом, до складу якого входять такі організації: Інститут Густава Штреземанна (GSI), Німеччина – лідер, Pro NGO! (Німеччина), AXA Management Consulting (Молдова), ECO-RAZENI Association (Молдова), CONTACT (Молдова), Егаліте Інтернейшнл (Україна) за 30 місяців, починаючи з 1 лютого 2020 року.

Егаліте Інтернейшнл відповідає за виконання проекту в Україні. Таким чином, Егаліте Інтернейшнл шукає експертів для проведення правового дослідження проекту EUnlocking. Планується контрактувати декілька експертів.

 1. Цілі і завдання тендеру

Метою дослідження є оцінка статусу та становище соціальних підприємців після повномасштабного вторгнення російської федерації до України.

Завдання:

 • Проаналізувати стан та зміни в стані соціального підприємництва в Україні після повномасштабного вторгнення, включно з зміненням в кількості і активності соціальних підприємств.
 • Детально описати виклики, проблеми та переваги, якщо є, з якими стикаються соціальні підприємці в період ведення бізнесу в умовах війни.
 • Визначити зміни в соціальній складовій зазначених підприємств. 
 1. Обсяг робіт
 • Провести моніторинг медіа поля та соціальних мереж, та ідентифікувати дані що свідчать про активність соціальних підприємців.
 • Провести інтерв’ю з бенефіціарами проекту з приводу визнання їхньої активності.
 • Провести 10 інтерв’ю з експертами для того, щоб визначити їхню думку про розвиток соціального підприємництва в умовах збройної агресії з боку російської федерації.
 • Надати відповідний аналітичний звіт.
 • Внести коментарі проектної команди та відповісти на питання проектного менеджменту щодо аналітичного звіту. 
 1. Строки виконання робіт 
Завдання/результати Орієнтовний термін виконання
1 Оголошення тендеру 1 травня  2022 р.
2 Вибір постачальника 31 травня 2022 р.
 1. Процес і критерії вибору постачальника

Пропозиція повинна (І) чітко визначити необхідні послуги та розділити діяльність відповідно до напрямків роботи, перерахованих вище; (ІІ) опишіть, як компанія взаємодіє зі своїми клієнтами: яких процесів вони дотримуються та вимоги щодо часових рамок, тарифів, запитів, підписання та платежів; (ІІІ) надати стандартну пропозицію (завантажте за посиланням); та (ІV) надати посилання на портфоліо

Отримані пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:

 1. Профіль і досвід компанії 40%
 2. Професійна спроможність та досвід спеціалістів присвоєно 40%

в. Доступність і близькість  підтримки 10%

 1. Ціноутворення 10%

Кінцевий термін подання – 25 травня 2022 р. Будь-які запитання слід надсилати на адресу: office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. Усі пропозиції слід надсилати на адресу office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. У темі листа вкажіть «Пропозиція щодо тендеру з проведення ситуаційного дослідження».

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *