Тендер № 001-2020-EUnlocking на закупівлю послуг графічного дизайну

Громадська організація “Егаліте Інтернейшнл”  оголошує тендер на закупівлю послуг графічного дизайну для проекту EUnlocking. До тендеру запрошуються українські фахівці,  які мають досвід у галузі графічного дизайну, та можуть надати послуги згідно з умовами даного оголошення.

 1. Довідкова інформація

Проект «Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців у Молдові та Україні» допомагає розвивати потенціал соціального підприємництва молодих людей у Молдові та Україні шляхом створення сприятливої екосистеми для соціальних підприємств, а також шляхом надихання та підтримки більшої кількості молодих соціальних підприємців у розвитку і підтримувати свої інноваційні рішення для сприяння  соціальному залученню та екологічній стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом у рамках програми EU4Youth. Проект реалізовуватиметься консорціумом, до складу якого входять такі організації: Інститут Густава Штреземанна (GSI), Німеччина – лідер, Pro NGO! (Німеччина), AXA Management Consulting (Молдова), ECO-RAZENI Association (Молдова), CONTACT (Молдова), Егаліте Інтернейшнл (Україна) за 30 місяців, починаючи з 1 лютого 2020 року.

Егаліте Інтернейшнл відповідає за виконання проекту в Україні. Таким чином, Егаліте Інтернейшнл шукає компанію для забезпечення дизайну інформаційних матеріалів проекту EUnlocking.

 1. Цілі і завдання тендеру
 • Забезпечити проект  тематичними графічними матеріалами,  створеними відповідно з завданнями проекту та правилами комунікаційної стратегії Євросоюзу;
 •  підвищити візуалізацію  зусиль проекту у галузі підтримки соціального підприємництва в Україні
 •  забезпечити проектну команду якісними матеріалами для просування цілей і завдань проекту, а також спростити доступ і розуміння проектних матеріалів з боку бенефіціарів та цільової аудиторії проекту
 •  підтримати візуалізацію внеску Європейського союзу в підтримку соціального підприємництва в Україні
 1. Обсяг робіт
 • Розробити пакет первинних графічних матеріалів проекту, який включає: банер проекту, X банер проекту, фотозону проекту,  брендові текі,  брендові ручки, брендовий папір Pro100, брендовані футболки та інші види виробів за узгодженням з проектним керівництвом.
 • Протягом терміну реалізації проекту, надавати послуги з верстання проектних публікацій, створення дизайну проектних матеріалів, звітів, навчальних матеріалів та інших видів продукту.
 •  забезпечувати дизайнерску підтримку команди проекту протягом 30 місяців реалізації проекту.
 1. Строки виконання робіт 

 

Завдання/результати Орієнтовний термін виконання
1 Оголошення тендеру 1 березня  2020 р.
2 Вибір постачальника 30 березня 2020 р
3 зустріч із проектною командою і обговорення потреб проекту 4 квітня 2020 р
4 готовий первинний пакет за терміном реалізації проекту, надання послуг за спеціальним замовленням 30 квітня 2020 р

Процес і критерії вибору постачальника

Пропозиція повинна (І) чітко визначити необхідні послуги та розділити діяльність відповідно до двох напрямків роботи, перерахованих вище; (ІІ) опишіть, як компанія взаємодіє зі своїми клієнтами: яких процесів вони дотримуються та вимоги щодо часових рамок, тарифів, запитів, підписання та платежів; (ІІІ) надати стандартну пропозицію (завантажте за посиланням); та (ІV ) включити резюме команди (дизайнерів), призначеної для роботи, розклад і фінансову пропозицію або надати посилання на портфоліо

Отримані пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:

 1. Профіль і досвід компанії 40%
 2. Професійна спроможність та досвід спеціалістів присвоєно 40%

в. Доступність і близькість  підтримки 10%

 1. Ціноутворення 10%

Кінцевий термін подання – 27 березня 2020 р. Будь-які запитання слід надсилати на адресу: office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. Усі пропозиції слід надсилати на адресу office@cg23924-wordpress-30zyr.tw1.ru. У темі листа вкажіть «Пропозиція щодо тендеру з дизайну».

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *